Dve novi zmagi

Facebook
Twitter
LinkedIn

V nedeljo smo v Žireh gostili drugega od treh turnirjev za najmlajše v tej sezoni. Po U9 so se tokrat svojim navijačem predstavili igralci selekcije U11. Če smo 14 dni nazaj videli veliko prepričljivih zmag, pa so tokrat fantje in dekleta poskrbeli za bolj izenačena in napeta srečanja. Najprej sta na parket stopili ekipi Insporta in Borovnice. Po izenačenem prvem polčasu, je v drugem Borovničanom uspelo dvakrat zadeti in zmagati z 2-0. V drugi tekmi ni kazalo na izenačeno tekmo, saj so Zelenci z Mojstrane povedli s 4-0, a Polanska banda se ni dala in se pribljižala na 4-3, v končnici pa jim ni uspelo zadeti za izenačenje. Tretjo tekmo pa so igrali tudi naši fantje. Proti Zelencem s Kranjske gore so gledalci pričakovali dominantno igro, kakršno so fantje pokazali na prejšnem turnirju v Borovnici. A tokrat ni bil njihov dan in igra ni stekla tako kot smo pričakovali. Po izenačenem prvem polčasu, so v drugem predvsem z individualno kvaliteto dosegli nekaj zadetkov, za dokaj gladko zmago s 7-3. V nadaljevanju je Loški Insport še enkrat minimalno izgubil, tokrat so bili s 4-3 boljši Zelenci z Mojstrane. V 5. tekmi so se domačim zoperstavili Borovničani. Gledalci so upali, da fantje dvignejo raven igre, a tega nažalost nismo dočakali. Kljub nivoju igre, v katerem je še veliko rezerv, pa so še enkrat dokazali, da imajo kvaliteto in miselnost zmagovalcev ter srečanje dobili s 6-5. Za konec je sledila še najvišja zmaga ene od ekip, saj so Polanci s 7-1 šremagali ekipo Zelencev Kranjska gora.

Vsi ljubitelji floorballa ste vabljeni v Žirovsko dvorano že naslednjo nedeljo, ko se bodo na zadnjem Žirovskem turnirju v tej sezoni merili najmlajši, ekipe U9.