Spored in rezultati tekem 2016/17

1. krog
Petek 7.10.2016
Prosta ekipa: Ambasada

20:30 Ambasada mladi : Anžončki – (Darjan M) 4:5
21:05 Blapntaf : Žogec- Volarija – (Rok M) 5:2
21:40 Kamški : KTM/KŽŠ – (Jaka K)  6:1
22:15 Brezimenski : Pristan – (Blaž K) 5:5

2. krog
Petek 21.10.2016
Prosta ekipa: Pristan

20:30 Brezimenski : Žogec- Volarija – (Rok J)  9:4
21:05 Ambasada : KTM/KŽŠ – (Matija R)  4:4
21:40 Ambasada mladi : Blapntaf – (Primož M) 3:5
22:15 Kamški : Anžončki – (Tine L) 6:3

3. krog
Sreda 26.10.2016

21:15 Anžončki : Blapntaf – (Klemen N)  6:4
21:50 Ambasada mladi : Brezimenski – (Jan K)  6:4

Petek 28.10.2016
Prosta ekipa: Blapntaf

20:30 Pristan : Žogec- Volarija – (Matija R) 3:4
21:05 Brezimenski : Kamški – (Primož M)  2:8
21:40 KTM/KŽŠ : Anžončki – (Blaž K)  3:7
22:15 Ambasada mladi : Ambasada (C – pokal) – (Rok M)  4:3

4. krog
Sreda 2.11.2016

21:15 Ambasada : Žogec- Volarija – (Blaž K)  7:2
21:50 Kamški : Pristan (A-pokal) – (Tine L) 9:2

Petek 4.11.2016
Prosta ekipa: Ambasada mladi

20:30 Ambasada : Kamški – (Jan K) 1:4
21:05 Anžončki : Žogec- Volarija (D-pokal) – (Darjan M) 5:2
21:40 Brezimenski : Blapntaf – (Rok M) 7:6
22:15 KTM/KŽŠ : Pristan – (Rok J)  2:9

5. krog
Petek 11.11.2016
Prosta ekipa: Anžončki

20:30 Kamški : Blapntaf – (Klemen N)  5:6
21:05 Ambasada mladi : Pristan – (Jaka K)    4:4
21:40 Ambasada : Brezimenski – (Tine L)  1:6
22:15 KTM/KŽŠ : Žogec- Volarija – (Matija R)  7:8

6.krog

Petek 18.11.2016
Prosta ekipa: Brezimenski

20:30 Ambasada mladi : KTM/KŽŠ – (Jaka K) 6:4
21:05 Kamški : Žogec- Volarija – (Darjan M) 8:3
21:40 Anžončki : Pristan – (Rok J) 10:3
22:15 Ambasada : Blapntaf – (Primož M)  0:5 BB

7. krog
Petek 25.11.2016
Prosta ekipa: Žogec- Volarija

20:30 Ambasada : Anžončki – (Klemen N)  4:9
21:05 Brezimenski : KTM/KŽŠ – (Blaž K)  11:3
21:40 Pristan : Blapntaf – (Tine L)  4:6
22:15 Ambasada mladi : Kamški – (Jan K) 2:8

8. krog
Petek 2.12.2016
Prosta ekipa: Kamški

20:30 KTM/KŽŠ : Blapntaf (B-pokal) – (Primož M) 2:13
21:05 Ambasada mladi : Žogec- Volarija – (Rok J)  5:0 BB
21:40 Ambasada : Pristan – (Matija R) 4:5
22:15 Brezimenski : Anžončki – (Tine L)  6:6

9. krog
Petek 9.12.2016
Prosta ekipa: Pristan

20:30 Brezimenski : Žogec- Volarija – (Darjan M)  2:3
21:05 Ambasada : KTM/KŽŠ – (Marcel K)  4:6
21:40 Ambasada mladi : Blapntaf – (Rok M)  6:5
22:15 Kamški : Anžončki – (Jaka K)  4:6

10. krog
Petek 16.12.2016
Prosta ekipa: Ambasada

20:30 Ambasada mladi : Anžončki – (Žiga P) 4:8
21:05 Blapntaf : Žogec- Volarija – (Primož M) 6:4
21:40 Kamški : KTM/KŽŠ – (Rok J) 12:4
22:15 Brezimenski : Pristan – (Blaž K)  5:5

POKAL
Petek 23.12.2016

20:30 Ambasada Mladi : Anžončki
21:05 Kamški : Blapntaf
21:40 FINALE

11. krog
Sreda 4.1.2017

21:15 Anžončki : Blapntaf – (Klemen N)  3:7
21:50 Ambasada mladi : Brezimenski – (Darjan M)  0:8

Petek 6.1.2017
Prosta ekipa: Blapntaf

20:30 Pristan : Žogec- Volarija – (Rok M)  3:9
21:05 Brezimenski : Kamški – (Tine L)  6:6
21:40 KTM/KŽŠ : Anžončki – (Matija R)  4:8
22:15 Ambasada mladi : Ambasada – (Primož M)  3:8

12. krog
Sreda 11.1.2017

21:15 Ambasada : Žogec- Volarija – (Blaž K)  6:0
21:50 Kamški : Pristan – (Jaka K)  7:5

Petek 13.1.2017
Prosta ekipa: Ambasada mladi

20:30 Ambasada : Kamški – (Rok M) 2:5
21:05 Anžončki : Žogec- Volarija – (Klemen N)  8:6
21:40 Brezimenski : Blapntaf – (Primož M)  8:3
22:15 KTM/KŽŠ : Pristan – (Jaka K)  3:13

13. krog
Petek 20.1.2017
Prosta ekipa: Anžončki

20:30 Kamški : Blapntaf – (Tine L)  6:7
21:05 Ambasada mladi : Pristan – (Blaž K)   3:7
21:40 Ambasada : Brezimenski – (Jaka K)  4:4
22:15 KTM/KŽŠ : Žogec- Volarija – (Matija R)  7:8

14. krog
Petek 27.1.2017
Prosta ekipa: Brezimenski

20:30 Ambasada mladi : KTM/KŽŠ – (Jaka K)  6:2
21:05 Kamški : Žogec- Volarija – (Darjan M)  5:0 BB
21:40 Anžončki : Pristan – (Marcel K)  8:6

22:15 Ambasada : Blapntaf – (Rok M)  4:10

15. krog
Petek 3.2.2017
Prosta ekipa: Žogec- Volarija

20:30 Ambasada : Anžončki – (Klemen N) 2:10
21:05 Brezimenski : KTM/KŽŠ – (Blaž K)  12:0
21:40 Pristan : Blapntaf – (Matija R)  2:5
22:15 Ambasada mladi : Kamški – (Jaka K)  5:6

16. krog
Petek 10.2.2017
Prosta ekipa: Kamški

20:30 KTM/KŽŠ : Blapntaf – (Klemen N)  0:4
21:05 Ambasada mladi : Žogec- Volarija – (Rok J)  6:1
21:40 Ambasada : Pristan – (Matija R)  9:6
22:15 Brezimenski : Anžončki – (Tine L)    6:2

1/2 finale (1. tekma)
Petek 17.2.2017

20:30 5 : 8 –  Ambasada Mladi : Žogec-Volerija – (Darjan M)  7:5
21:05 6 : 7 –  Eko-Pristan : Ambasada – (Marcel K)  8:7
21:40 1 : 4 –  Kamški : Brezimenski – (Jaka K)  9:5
22:15 2 : 3 –  Anžončki : Blapntaf – (Blaž K)  3:8

1/2 finale (2. tekma)
Petek 24.2.2017

20:30 1 : 4 –  Kamški : Brezimenski – (Primož M)   6:7
21:05 2 : 3 –  Anžončki : Blapntaf – (Klemen N) 6:6
21:40 5 : 8 –  Ambasada Mladi : Žogec-Volerija – (Rok M) 10:3
022:15 6 : 7 –  Eko-Pristan : Ambasada – (Tine L)

Finale
Petek 3.3.2017

20:30 Tekma za 7. mesto : Eko-Pristan : Volerija
21:05  Tekma za 5. mesto : Ambasada Mladi: Ambasada
21:40 Tekma za 3. mesto : Anžončki : Brezimenski
22:15  Tekma za 1. mesto : Kamški : Blapntaf

All stars
Petek 10.3.2017

19:00 – 22:30 All stars