Polanska banda premočan nasprotnik

fbc_ziri_1V idrijski Modri dvorani so člani gostili zaostalo tekmo proti ekipi Polanska banda. Začetek tekme je zaznamovala hitra igra obeh moštev, ki so si uspeli priigrati kar nekaj dobrih priložnosti. Prvi zadetek na tekmi so razpoloženi navijači videli šele v 15. minuti, ko so gostje z igralcem več uspeli premagati razpoloženega Pisanca. Na drugi strani je Knific spravljal v obup žirovske napadalce, ki so se dobro upirali favoriziranim nasprotnikom in odšli na prvi premor z zadetkom zaostanka. V drugi tretjini je, kot že nemalokrat letos, zbranost popustila in gostje so izkoristili vsako majhno napako v obrambi in nekajkrat spretno zadeli. Domači navijači so prvi zadetek svojih ljubljencev videli šele v zadnji minuti druge tretjine, ko je v svojem značilnem slogu zadel Rok Mlinar. V zadnji tretjini so domači odločneje krenili v napad, a je za hladen tuš poskrbel Mesec, ko se je spretno izmuznil ter iz prostega strela še povečal prednost. Sledile so številčne izključitve, sodnika sta dvakrat dosodila kazenski strel, vendar sta bila oba poizkusa gostov neuspešna. Za konec smo poraz nekoliko omilili in dosegli še dva zadetka. Kljub porazu so naši fantje pustili dober vtis, lepo je gledati predvsem mlade, ki iz tekme v tekmo rastejo in kažejo vedno boljše predstave.

Zahvaljujemo se vsem, ki ste pomagali pri izvedbi tekme (Luka, Drejc, Estera, Janez) in vsem navijačem, ki kljub rezultatsko slabši sezoni podpirajo borbene fante. Na naslednji tekmi vas bodo še posebej veseli saj na Podnu gostujejo pri Insportu, ki so jih v decembru doma premagali. Lepo vabljeni v soboto, 28.2. na Poden v Škofjo Loko ob 17:00 😉

Žiri – Polanska banda 3:8 (0:1 ; 1:5 ; 2:2)

Strelca: Rok Mlinar (2+1) in Darjan Mlinar (1+0)