Zmagovalno tudi mladinske ekipe

Facebook
Twitter
LinkedIn

Včeraj je bil super dan za floorball. 6 so odigrali tudi mladi Žirovski upi in prišli domov z lepim izkupičkom – 4 zmage in 2 poraza

V Ljubljano so se zgodaj zjutraj odpravili mladi kadeti U16, kjer pa sta jih pričakali ekipi Insport B in Olimpija. Za otvoritev turnirja so se pomerili s Škofjeločani in po tesnem boju na koncu izgubili 8:5. Na tekmi z Olimpijo B so dosegli svojo prvo zmago v tej starostni kategoriji z rezultatom 5:2!

Žiri – Insport B 5:8
Žiri – Olimpija B 5:2

12401789_1329583857067670_6831050825566094127_oV Borovnico so se z Miho na čelu odpravili cicibani U9, ki so pokazali lep napredek in domov prinesli štiri točke. Na uvodni tekmi proti Zelencem so bili za las prekratki, nato pa premagali domačine in Insport, ki jih na turnir ni bilo, zato je bila tekma dobljena za “zeleno mizo”. Vseeno gre mlade fante pohvaliti za pristop in borbenost.

Žiri – Zelenci 4:6
Žiri – Borovnica 6:4
Žiri – Insport 5:0 (b.b.)

Zadnje dejanje dneva je pripadlo mladincem U19, ki letos uspešno tekmujejo v sodelovanju z mladinci Polanske bande. V dvorani Vitranc se je v večerni uri obetala zanimiva tekma proti ŠD Zelencem. Po začetnem vodstvu in dominantnejšim pristopom so po 10. minutah tekme fantje doživljali peklenske minute, ko jim nikakor ni več stekla igra v napadu, velika želja pa je prinesla napake v obrambi, ki so jih znali hitri Zelenci tudi izkoristiti. Zelo dobro so fantje odigrali element igre z igralcem manj (tudi dvema), v zaključnih minutah so si z levjim deležem le priborili končno zmago proti neugodnim Zelencem, s katerimi so se na lestvici 1. SFL U19 izenačili na 2. mestu.

Polanska banda/Žiri – Zelenci 6:5